Увага! Номер довідки змінено на 1553!
Меню
Про компанію
Голосування
Реклама
Розсилка новин

Ім'я

E-mailУ кожен дім. Західноукраїнський рекламно-інформаційний тижневик. На ринку періодичних видань з 1996 року. Лідер серед рекламних газет регіону. Входить до п’ятірки кращих безкоштовних тижневиків України (структура, дизайн, інформаційне наповнення). Найширша читацька аудиторія. Тираж 89 916.


Експрес. Найбільша в Тернополі кур’єрська служба (50 кур’єрів). Оперативне розповсюдження рекламно-інформаційної продукції досвідченими кур’єрами за фізичними та юридичними адресами міста та області. Найширша та найповніша база даних юридичних адрес, яка щотижня звіряється та доповнюється. Розповсюдження промоутерами рекламно-інформаційної продукції у визначених замовником місцях.


Бізнес-довідка “Алло 1553?” Актуальна та достовірна бізнес-довідка Тернополя. Успішно функціонує з 1999 р. Надає бізнес-інформацію про товари та послуги фірм, що працюють на території міста та області. Щомісяця оператори довідки опрацьовують понад 24000 дзвінків-запитів. Крім основної інформації, можна дізнатися телефонні коди міст, телефони служб екстреного виклику поштові індекси України, курси валют. Працює понеділок - п'ятниця з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00.
Вся інформація бізнес-довідки доступна на сайті www.dovidka.te.ua.

 

Poll ID 4 does not exist.

Журнал-каталог "Наше місто"
Реклама
 
Найбільший
Курс валют
 
Курси валют
Курси валют
Курси валют
 
Погода
Статистика
 

 
Бізнес довідка "Алло, 1553?", Тернопіль 2007